SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / SYSTEM DO ZARZĄDZANIA BIZNESEM COMARCH ERP XL


System do zarządzania biznesem Comarch ERP XL

System do zarządzania biznesem Comarch ERP XL

Obieg dokumentów, zarządzanie magazynem, księgowość, kadry… Jak to wszystko zorganizować w dużej firmie, żeby działało dobrze, było efektywne i nie generowało zbyt dużych kosztów? Jak unikać błędów, które mogą powodować straty i jak oszczędzać czas, który jest tak cenny? Odpowiedź jest w zasadzie bardzo prosta; w dzisiejszych zautomatyzowanych czasach to dość oczywiste: obsługa firm poprzez systemy do zarządzania. Obsługa biznesu może być łatwa, dzięki takiemu systemowi jak Comarch ERP XL!

Obsługa firm z Comarch ERP XL

Wyobraź sobie, że pracując na jednej bazie danych jesteś w stanie wykonać dziesiątki procesów. W krótkim czasie, z jednego komputera. Wszystkie dane masz pod ręką, a co więcej, możesz z łatwością i w czasie rzeczywistym przekazywać je innym pracownikom. Wszystko to oferuje aplikacja dla firm Comarch ERP XL. To idealne narzędzie, które pomoże Ci w digitalizacji przedsiębiorstwa. Mamy XXI wiek, a technologie informatyczne wiodą prym niemalże w każdej dziedzinie życia. Nie może ich zabraknąć i we wszystkich działach Twojego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie jest przystosowane do zarządzania różnymi działami i zostało stworzone w oparciu o rozpoznane potrzeby pracowników. Jego celem jest maksymalna optymalizacja procesów, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz poprawisz komfort pracy – Twój i zatrudnionych przez Ciebie osób.

Aplikacje dla firm Comarch ERP

System został podzielony na moduły, aby łatwiej było zarządzać konkretnymi procesami. Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Możesz optymalizować pracę w następujących obszarach: produkcja, handel i dystrybucja, gospodarka magazynowa, finanse i księgowość, analizy i raporty, procesy i obieg dokumentów, praca mobilna, serwis i remonty, kadry i płace, EDI – elektroniczna wymiana dokumentów. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na dedykowaną podstronę produktu, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy znają aplikacje “jak własną kieszeń” i chętnie je Tobie przedstawią.


Formularz kontaktowy

  •