SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Co to jest system ERP?

System ERP (z ang. Enterprise Resources Planning) to oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Kryjące w skrócie ERP „planowanie zasobów” obejmuje kontrolę i zarządzanie najważniejszymi zasobami i procesami w niemal każdym obszarze biznesowym firmy: sprzedaż, finanse, księgowość, magazyn, kadry, zaopatrzenie, produkcja itd.

Jego najważniejszym wyróżnikiem jest praca na jednej bazie danych. To oznacza, że dane wprowadzone w jednym obszarze systemu, np. w handlu, są natychmiast widoczne przez innych użytkowników, np. u zarządzającego produkcją oraz w dziale księgowym.

System ERP wspomaga kluczowe obszary biznesowe i procesy

Comarch ERP – Partner w digitalizacji Twojej firmy

Digitalizacja, czyli cyfrowa transformacja, pozwala na budowanie przewag konkurencyjnych i uzyskanie konkretnych efektów dzięki modyfikacji dotychczasowych sposobów działania w kierunku, w którym trzonem biznesu stają się technologie informatyczne. W porównaniu do dotychczasowego sposobu funkcjonowania technologie IT obejmują całość funkcjonowania firmy, a nie są tylko odpowiedzią na potrzeby działów marketingu, sprzedaży, magazynu czy produkcji.

Comarch nr 1 na rynku polskich dostawców ERP

Comarch to zaufany Partner w biznesie, który swoje ponad 20-letnie doświadczenie przekazuje Klientom w nowoczesnych i zintegrowanych systemach wspomagających zarządzanie firmami różnej wielkości. Od lat Comarch to zdecydowany lider wśród polskich producentów systemów klasy ERP. Najnowszy raport firmy badawczej IDC ukazuje dynamiczny wzrost udziału w rynku systemów wspomagających zarządzanie – to efekt wielu lat inwestycji w innowacje produktowe, w szczególności w Comarch Cloud, najbardziej kompleksową ofertą tego typu na polskim rynku.

Skontaktuj się za nami


  +48 22 880 95 95

pon.–pt. 08.00–16.00

Formularz kontaktowy

  •