SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Comarch MyPoint

Monitorowanie efektywności pracy zdalnej
Sprawdź Demo

Comarch MyPoint to narzędzie analityczne, oferujące szybką i przejrzystą weryfikacje pracy użytkowników korzystających z systemu Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, w przypadku jednego i drugiego systemu ERP musi to być co najmniej wersja 2020.

Umożliwia wizualizację danych, pochodzących z dwóch kluczowych obszarów: statystyk wystawianych dokumentów oraz wyników pracy użytkownika.

 

Comarch MyPoint to narzędzie wizualizacji, które za pomocą 3 poniższych pulpitów menadżera prezentuje obszary analityczne takie jak:

Moja praca

Zestawienie prezentujące w przystępny, graficzny sposób, dane liczbowe opisujące pracę zalogowanego operatora, w danym okresie czasu. Pracownik może w ten sposób kontrolować własną efektywność pracy.

Z kolei możliwość weryfikacji czasu pracy i operacji na dokumentach w danym obszarze, pozwala na zaobserwowanie gdzie występują tzw. wąskie gardła, czyli z jakim typem dokumentów pracownik ma największe trudności.

 

Statystyki dokumentów

Zbiorcze wyniki efektywności, prezentujące  jak sprawnie realizowane są procesy w kontekście dokumentów. Pozwalają na weryfikacje wydajności pracy w poszczególnych obszarach takich jak:

  • Handel,
  • Kadry,
  • Księgowość,
  • Magazyn,
  • Płatności,
  • Rejestr VAT,
  • Środki Trwałe.

Czytelny wykres przedstawia, na których obszarach operacje na dokumentach zajmują najwięcej czasu. Zestawienie zawiera również porównanie wydajności w stosunku do okresu poprzedniego. Pozwala to na monitorowanie trendu i szybkie dostrzeżenie ewentualnych spadków wydajności.

 

Praca użytkowników

Pulpit menadżera pozwalający na weryfikacje i monitorowanie wyników pracy poszczególnych użytkowników Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Funkcjonalność pozwala na monitorowanie czasu pracy w systemie, efektywności w poszczególnych godzinach oraz średnich wyników produktywności operatorów.

Zestawienie dostarcza przejrzystą informację w których przedziałach godzinowych wydajność pracy jest najwyższa. Dzięki możliwości wyboru różnych operatorów, pulpit umożliwia sprawdzenie czy w trakcie zalogowania w systemie Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL, pracownik podejmuje operacje wystawienia lub modyfikacji dokumentów.

Demo Comarch MyPoint

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wersją demonstracyjną Comarch My Point. Program można testować w przeglądarce internetowej. Wersja demonstracyjna nie wymaga instalacji ani rejestracji użytkowników.

Wersja demo to dostęp do statystyk z perspektywy 4 użytkowników – Administratora (właściciela firmy) oraz trzech pracowników. Właściciel firmy otrzymuje dostęp do dwóch pulpitów menadżera – „Statystyki dokumentów” oraz „Praca operatorów”. Każdy z pracowników otrzymuje dostęp do jednego pulpitu – „Moja praca”.

Zachęcamy już teraz do wybrania Operatora i zalogowania się do aplikacji bez wpisywania hasła w celu przetestowania produktu.

Skontaktuj się za nami


  +48 22 880 95 95

pon.–pt. 08.00–16.00

Formularz kontaktowy

  •