SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SYSTEM ERP W CHMURZE?


Dlaczego warto wybrać system ERP w chmurze?

Dlaczego warto wybrać system ERP w chmurze?

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na profesjonalnym wsparciu nie tylko w kontaktach z klientami, ale także prowadzeniu księgowości czy nadzorowaniu magazynu? Tak się składa, że mamy w zanadrzu efektywne i niezawodne narzędzie, które pozwala na kompleksowe zarządzanie firmą. Comarch ERP Optima w Chmurze Enterprise to program oraz baza danych umieszczone w bezpiecznych serwerowniach Comarch Data Center. Możesz korzystać z ich funkcjonalności z dowolnego miejsca. Najlepsi specjaliści regularnie wykonują backup danych, co ma szczególne znaczenie w sytuacjach awaryjnych.

Zalety oprogramowania Comarch ERP Optima w Chmurze:

Dostęp do danych przez cała dobę – jedyne, czego potrzebujesz, to stabilnego łącza internetowego.

Zgodność z aktualnymi przepisami – program jest w pełni dostosowany do zmian podatkowych oraz prawnych.

Możliwość dowolnej rozbudowy modułów.

Regularne aktualizacje – masz pewność, że zawsze pracujesz na zaktualizowanej wersji, przygotowanej przez ekspertów z Comarch.

Optymalizacja kosztów – nie musisz inwestować we własny serwer, aby zapewnić pracownikom dostęp do wspólnej bazy danych.

Comarch ERP Optima w Chmurze a rozwój Twojej firmy

System zawiera takie same funkcje i moduły, które znajdziesz w modelu stacjonarnym. Dzięki programowi Comarch ERP Optima w Chmurze możesz jeszcze skuteczniej zarządzać procesami w przedsiębiorstwie – kompleksowo oraz w pełni zdalnie. Praca odbywa się wyłącznie na serwerach dostawcy usługi. Wystarczy jedynie połączyć się z bazą programu, a służy do tego specjalna aplikacja Comarch ERP Optima SaaS. Potrzebujesz także komputera lub laptopa z systemem Windows 8.1 bądź nowszym.

Inwestując w oprogramowanie Comarch ERP Optima, zyskujesz dostęp do następujących modułów: księgowość, handel i magazyn, płace i kadry, sprzedaż w internecie, CRM i serwis, raportowanie i analizy, obsługa klienta, kasa-bank oraz skanowanie i odczytywanie faktur. A to jeszcze nie wszystko! Możesz także skorzystać z rozwiązań opracowanych dla biur rachunkowych, pakietów aplikacji na urządzenia mobilne, a nawet robotyzacji procesów biznesowych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Softsol Group:

+22 880 95 95
sprzedaz@softsol.com.pl


Formularz kontaktowy

  •