SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / POLSKA CHMURA APLIKACJI DLA FIRM


Polska Chmura aplikacji dla firm

Polska Chmura aplikacji dla firm

Prowadzisz małe albo średnie przedsiębiorstwo? Zajmujesz się produkcją na wysoką skalę? Niezależnie od branży i liczby (potencjalnych) klientów potrzebujesz rozwiązań, które ułatwią codzienną pracę i pozwolą zoptymalizować koszty. Aplikacje dla firm to dziś podstawa biznesu. Jeśli zależy ci na kompleksowych rozwiązaniach i szerokim dostępie do programów i danych bez inwestowania w nowe urządzenia, zapoznaj się z terminem chmury.

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

Chmura aplikacji dla firm to synonim mobilności i wygody. To inteligentne rozwiązanie pozwoli ci korzystać z programów z dowolnego sprzętu i miejsca, nie tylko z siedziby przedsiębiorstwa. Ta możliwość jest bardzo istotna zwłaszcza w czasach, gdy praca zdalna staje się codziennością. Kolejne firmy rezygnują ze stacjonarnych siedzib na rzecz pracy z domu. Aplikacje aktualizują się automatycznie, dlatego i ty, i twoi pracownicy zawsze macie gwarancję korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań. Ponadto, stałe koszty abonamentu łatwo włączyć do firmowego budżetu – możesz wcześniej zaplanować wydatek. W dowolnym momencie można też rozszerzać lub zmniejszać pakiet. Nie obowiązują cię również opłaty licencyjne. Chętnie przedstawiamy szczegóły.

Obsługa wirtualnego serwera

Chmura dla firmy to nie tylko aplikacje. To także administracja serwera i kwestie związane z bezpieczeństwem. Nie musisz więc inwestować w drogi sprzęt i jego konserwację ani zatrudniać specjalistów. Wszystko zrobi za ciebie dostawca chmury. Warto dodać, że decydując się na to rozwiązanie, wybierasz polskie produkty i polskiego dostawcę. Ponadto masz gwarancję zgodności działań z obowiązującym w naszym kraju prawem.

Nie tylko programy i serwery – co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Jeżeli chmura aplikacji dla firm póki co nie jest w kręgu twoich zainteresowań, pamiętaj, że możesz się do nas zwrócić w kwestiach związanych z doradztwem IT. Współpracę rozpoczniemy od audytu. Szczegółowa analiza pozwoli wykryć ewentualne błędy i przestrzenie do optymalizacji.


Formularz kontaktowy

  •