SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / APLIKACJA DLA KADR – COMARCH HRM


Aplikacja dla kadr – Comarch HRM

Aplikacja dla kadr – Comarch HRM

Zarządzanie zasobami ludzkimi niezależnie od branży to prawdziwe wyzwanie. Im większe przedsiębiorstwo, tym więcej komplikacji przed pracownikami działu. Aplikacja dla kadr – Comarch HRM proponowana przez polskiego producenta oprogramowania Comarch pozwoli na efektywne zarządzanie zespołem.

Jakie opcje posiada moduły?

Aplikacja dla kadr to system, który pozwala na kompleksowe zarządzanie płacami i kwestiami związanymi z personelem. Do czego jest najczęściej wykorzystywany?

– Zarządzanie planem pracy zespołów,
– kontrola urlopów i nieobecności pracowników, – przegląd umów i pasków wypłat,
– elastyczna ocena podwładnych.

Zacznij od… dobrej organizacji

Kluczem do efektywnych działań przedsiębiorstwa jest dobra organizacja pracy. Prezentowana aplikacja dla kadr pozwoli szybko zorientować się, który członek zespołu planuje dłuższy urlop, a który wybiera się na kilkudniową delegację. Pozwoli to na rozłożenie obowiązków adekwatne do stanu osobowego zespołu i opracowanie grafiku. Ponadto, system pozwala na bieżąco monitorować ewentualny termin ważności uprawnień czy badań okresowych. Można więc z wyprzedzeniem wystawić skierowanie do medycyny pracy lub zorganizować stosowne szkolenie, które pozwoli przedłużyć wygasające kwalifikacje.

System dla… przyszłych pracowników

Comarch HRM pozwala zarządzać nie tylko aktualnym zespołem. System wspiera proces rekrutacji nowych pracowników. Pozwala na tworzenie ogłoszeń nie tylko o pracę, ale również tych dotyczących staży czy praktyk. Program publikuje ich treść na stronie internetowej firmy. Po otrzymaniu pierwszych zgłoszeń można je zapisywać i oceniać – dzięki temu łatwiej wyróżnić najlepszych kandydatów.

Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz

Warto dodać, że aplikacja ta działa na różnych urządzeniach mobilnych. Nie musisz być w stacjonarnej siedzibie firmy, by przeanalizować sytuację kadr. Wystarczy tablet lub telefon i wszystkie dane masz pod ręką – zawsze i wszędzie. Możesz reagować na bieżąco i w kilku kliknięciach dopasować grafik pracy do aktualnych zasobów.


Formularz kontaktowy

  •