SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NOWA WERSJA COMARCH ERP XL 2023.1


Nowa wersja Comarch ERP XL 2023.1

Nowa wersja Comarch ERP XL 2023.1

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o udostępnieniu Comarch ERP XL w wersji 2023.1. Dodano blisko 140 nowych funkcjonalności w różnych obszarach biznesowych.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na możliwość automatycznego wczytywania dokumentów PZ za pomocą Comarch OCR oraz wykorzystanie nowego silnika i edytora wydruków – Comarch sPrint.

W produkcji dodano nowe parametry i metody planowania zleceń, bardzo przydatne w procesach złożonych, gdzie mamy do czynienia z półproduktami. W ramach usprawnień, na dokumencie ZP zmienił się sposób prezentowania danych, w tym doszły elementy graficzne.

W obszarze księgowości wprowadzono nowy podział dokumentów na korekty pierwotne i powrotne w celu jeszcze lepszej obsługi korekt z tytułu „Ulgi za złe długi”. Wymusiło to dodanie szeregu zmian i nowych filtrów wpływających na jeszcze lepszą ergonomię pracy z listami m.in. rejestru VAT oraz obsługę w plikach i deklaracjach JPK.

W Comarch e-Sklep można już korzystać z promocji pakietowych, a w Comarch POS wystawiać zamówienia sprzedaży (ZS) i dwukierunkowo synchronizować z ERP XL.

Cały czas poszerzana jest współpraca z nową platformą Wszystko.pl – dodano m.in. usługę do automatycznego importu zamówień.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w dokumencie o zmianach wprowadzonych w nowej wersji >> oraz na Społeczności Comarch >>.


Formularz kontaktowy

  •