SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DLA KOGO SYSTEM ERP?


Dla kogo system ERP?

Dla kogo system ERP?

Z języka angielskiego ERP, czyli Enterprise Resource Planning to złożone informatyczne systemy, które usprawniają i wspomagają zarządzanie zasobami

w przedsiębiorstwach. Dzięki kompleksowemu zespołowi modułów możliwe jest wykorzystywanie systemów ERP na wszystkich szczeblach firmy oraz ich optymalizacja w różnych działach, zaczynając od księgowości, przez finanse i logistykę. Ta nowoczesna technologia umożliwia także integrowanie określonych procesów zachodzących w organizacji, dzięki zbieraniu i analizowaniu baz danych, na których wykonywane są operacje.

Złożone systemy informatyczne – w skrócie ERP – to nowoczesna technologia, która cieszy się coraz większym powodzeniem w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, niezależnie od branży. Dzięki swojej innowacyjnej budowie oraz korzyściom jakie przynosi ich wdrożenie, systemy te wykorzystywane są między innymi w firmach produkcyjnych oraz transportowych.

Pandemia koronawirusa skłoniła zarządzających firmami do pracy nad cyfryzacją. A ta nie jest tylko wdrożeniem sprzedaży przez Internet, czy zdalną obsługą klientów. Cyfryzacja to ogrom narzędzi, które usprawniają pracę w firmie.

Systemy ERP nie tylko ułatwiają i przyspieszają pracę w całym przedsiębiorstwie, co widocznie wpływa na efektywność i zwiększenie zysków w firmie, ale również, dzięki elastycznej architekturze (które można rozszerzać o dodatkowe moduły), umożliwiają dostosowanie tych rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

Kompleksowe podejście do zarządzania przedsiębiorstwem sprawia, że nie tylko wzrasta wydajność pracy, ale również minimalizowane jest ryzyko popełniania błędów. Systemy ERP skupiają się i obejmują całościowe obszary działań, ale są także spójne z różnymi branżowymi rozwiązaniami. W ten sposób można za ich pomocą nie tylko zarządzać zasobami, ale także przygotowywać raporty, a dzięki dodatkowym aplikacjom, na przykład kadrowo-płacowym, przygotować bazę pracowników i ich system wynagrodzeń.

Modułowa konstrukcja ERP umożliwia znalezienie zastosowania w firmach transportowych, logistycznych, produkcyjnych a nawet w publicznych instytucjach.

 Softsol dostarcza kompleksowe rozwiązania do zarządzania magazynem z dowolnej branży poprzez pełną elastyczność i skalowalność rozwiązań dopasowaną do każdego systemu ERP poprzez zintegrowanie się z istniejącym środowiskiem e-commerce.

Magdalena Liwak
Account Manager


Formularz kontaktowy

  •