SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NOWOCZESNE SYSTEMY DLA FIRM – COMARCH ERP OPTIMA I COMARCH ERP XL


Nowoczesne systemy dla firm – Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Nowoczesne systemy dla firm – Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Nowoczesne systemy dla firm – Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Niezależnie od tego, czy zatrudniasz kilka, kilkadziesiąt czy kilkaset osób, usprawnienia automatyzacyjne i optymalizacyjne okażą się na wagę złota. Pozwolą zaoszczędzić Ci sporo cennego czasu i stresu. Dodatkowo uporządkują skomplikowane kwestie, wykonają za Ciebie obliczenia, podsumowania, raporty i wiele innych rzeczy, które spokojnie możesz oddelegować. Dzięki pomocy organizacyjnej skrojonej na miarę Twoje przedsiębiorstwo będzie sprawniej funkcjonować, co pozwoli Ci z kolei osiągać lepsze wyniki sprzedażowe. Skup się w pełni na swojej specjalizacji, a sprawy automatyzacji zostaw nam! Poznaj naszą ofertę oprogramowania dla firm i systemy do zarządzania poszczególnymi obszarami biznesowymi.

Obsługa firm małej i średniej wielkości – nowoczesny system do zarządzania Comarch ERP Optima

Obsługujemy firmy z różnych branż i oferujemy moduły dla każdego obszaru obecnego w przedsiębiorstwie, tj. kadry i płace, faktury, sprzedaż, bank, handel, itd. Aplikacje cieszą się również dużym zainteresowaniem biur rachunkowych, ponieważ posiadają specjalne funkcjonalności dedykowane właśnie doradcom podatkowym i księgowym. Zapewniamy dostęp do aplikacji zarówno stacjonarnie, czyli bezpośrednio na serwerze klienta lub w modelu chmurowym, czyli bez potrzeby inwestowania we własną infrastrukturę i obsługę techniczną. Wszystkie skomplikowane zestawienia znajdziesz w jednym miejscu na żądanie. Czy to nie wygodne?

Systemy dla firm produkcyjnych i nie tylko – rozbudowane oprogramowanie do zarządzania Comarch ERP XL

Ten system najlepiej sprawdzi się w większych firmach z dziedziny produkcji, ale nie tylko. Na początku naszej współpracy wnikliwie badamy potrzeby przedsiębiorstwa i tworzymy indywidualną ofertę bazującą na optymalnej konfiguracji i ilości modułów. W każdej chwili możemy rozbudować system o kolejne funkcjonalności. Zapewniamy także zdalny dostęp internetowy w modelu SaaS.

Era wymagających kalkulacji, zarządzania zespołem czy podziału zadań w edytorach odeszła już w zapomnienie. Nie trać czasu na coś, w czym nowoczesne technologie z powodzeniem i z dużo lepszym rezultatem mogą Cię wyręczyć. Zgłoś się do nas!

Chcesz wdrożyć efektywne usprawnienia w swojej firmie, a może już je masz i szukasz sprawdzonej obsługi serwisowej?

Służymy profesjonalnym wsparciem w obsłudze systemów Comarch ERP!


Formularz kontaktowy

  •