SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MOŻLIWOŚCI INTELIGENTNEGO INTERFEJSU COMARCH ERP OPTIMA


Możliwości inteligentnego interfejsu Comarch ERP Optima

Możliwości inteligentnego interfejsu Comarch ERP Optima

W Twojej firmie ciągle brakuje czasu i środków na to, by wdrażać nowe projekty? Obowiązki pracowników piętrzą się, a kadry ciągle brakuje? Przepływ dokumentów jest na tyle ogromny, że zaczyna sprawiać niemały kłopot? Czas temu zaradzić: zarządzanie firmą może być o wiele łatwiejsze! Wystarczy innowacyjne oprogramowanie dla firm, które dużą liczbę codziennych czynności wykona za jednym kliknięciem. Poznaj możliwości ERP dla firm – poznaj oprogramowanie Comarch Optima.

Oprogramowanie dla firm – Comarch ERP Optima

Jest to system, który został zaprojektowany specjalnie do przeprowadzania różnych procesów dotyczących zarządzania firmą. Wszelkie sprawy administracyjne oraz te dotyczące księgowości mogą zostać załatwione o wiele szybciej, a wszyscy (lub wybrani) pracownicy mogą mieć do nich wgląd. Wszystko w zasięgu ręki, a właściwie w zasięgu myszki.

Comarch ERP Optima dzieli się na różne moduły:

  • księgowość,
  • kadry i płace,
  • handel i magazyn,
  • CRM i serwis (CRM służy między innymi do zarządzania kontaktem z klientami oraz czasem i zadaniami pracowników).

Dzięki temu Comarch ERP Optima sprawdzi się w różnych branżach – możesz dostosować jego funkcjonalności do potrzeb swojej firmy.

Jakie korzyści niesie za sobą wdrożenie naszego oprogramowania?

Po pierwsze: masz wszystko pod kontrolą! O wiele łatwiej będzie przewidzieć pewne działania, a co za tym idzie uniknąć kłopotliwych sytuacji i dezorganizacji. Możesz mieć wgląd w każdy obszar, a dodatkowo na bieżąco śledzić wskaźniki efektywności. Otrzymujesz gotowe analizy i raport z działań. Dzięki temu lepiej zaplanujesz strategię. Oprogramowanie zawsze dostosowujesz do potrzeb przedsiębiorstwa.

Po drugie: oszczędzasz czas, a więc i pieniądze! Wiele procesów zostanie zautomatyzowanych, szczególnie w księgowości oraz dziale kadr i płac i w zasadzie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obiegiem dokumentów.

Po trzecie: ułatwiasz pracę Twoim pracownikom, budując pozytywny wizerunek firmy nowoczesnej i gotowej na innowacje. Korzystanie z Comarch ERP Optima jest łatwe i wygodne. Dodatkowo możemy zaoferować Ci jego wersję mobilną!


Formularz kontaktowy

  •