SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KSEF Z COMARCH EDI


KSeF z Comarch EDI

KSeF z Comarch EDI

Czy wiesz, że od 1 stycznia 2024 roku elektroniczne fakturowanie stanie się rozwiązaniem obowiązkowym dla wszystkich przedsiębiorstw? Wówczas Polska – obok Włoch, Hiszpanii i Portugalii – przyjmie nowy model procesowania dokumentacji tzw. clearance. W Krajowym Systemie e-Faktur podmioty mogą wystawiać, otrzymywać i przechowywać faktury ustrukturyzowane, a także oznaczać je numerem identyfikującym oraz weryfikować ich zgodność z podanym wzorem. Dostęp do tej platformy mają podatnicy oraz uprawnione osoby fizyczne i podmioty gospodarcze. W jaki sposób będą mogli wystawić fakturę elektroniczną? Za pomocą interfejsu webowego KSeF lub systemu finansowo-księgowego, np. Comarch EDI.

Platforma Comarch EDI – co możesz zyskać?

Specjaliści z firmy Comarch stworzyli innowacyjny sposób elektronicznej wymiany danych. Jeżeli chcesz zwiększyć produktywność biznesową, to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej firmy. Comarch EDI powstał zgodnie z międzynarodowymi regulacjami i standardami. To nic innego, jak platforma B2B bazująca na technologii cloud. Pozwala na jeszcze szybszą wymianę ważnych informacji handlowych z partnerami i kontrahentami. Wyposażona została w możliwości machine learning, traceability oraz blockchain, dzięki czemu przedsiębiorcy z łatwością zoptymalizują procesy łańcucha dostaw.

KSeF a Comarch EDI

Ta zaawansowana platforma została przystosowana do wysyłania i odbierania ogromnej ilości dokumentacji elektronicznej w wielu różnych formatach. Można ją w pełni zintegrować z wewnętrznymi systemami informatycznymi podmiotu. To z kolei przekłada się na zwiększenie efektywności procesowania cyklu transakcyjnego, który tworzą takie czynności, jak składanie zamówień, wysyłka towarów czy płatności. Comarch EDI śledzi wszelkie zmiany legislacyjne, jakie zachodzą w polskim prawie. Dlatego pozwala uzyskać pełną zgodność z KSeF. Od 1 stycznia 2024 roku przedsiębiorcy będą mogli wysyłać i odbierać e-faktury do/z rządowej platformy. Dzięki temu zostanie zachowana transparentność przepływu danych.


Formularz kontaktowy

  •