SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / CYBERBEZPIECZEŃSTWO – ZABEZPIECZENIE DANYCH W FIRMIE – COMARCH IBARD


Cyberbezpieczeństwo – zabezpieczenie danych w firmie – Comarch IBARD

Cyberbezpieczeństwo – zabezpieczenie danych w firmie – Comarch IBARD

Nie tylko największe koncerny czy spółki przetwarzają każdego dnia terabajty danych. Małe i średnie przedsiębiorstwa również generują ważne informacje stanowiące tajemnicę handlową. Dlatego właściciele firm dwoją się i troją, aby skutecznie zabezpieczyć je przed nieuprawnionym dostępem.

Jakie zagrożenia czekają na podmioty w sieci?

Phishing, spoofing czy ransomware to tylko niektóre przykłady. Celem ataku cybernetycznego może być każda działalność gospodarcza, której specyfika opiera się na pracy z danymi osobowymi, wrażliwymi i poufnymi. Jaki system wybrać, aby nie martwić się o ujawnienie i kradzież informacji czy wykorzystanie ich na niekorzyść firmy? Odpowiedzią na potrzeby współczesnego biznesu jest Comarch IBARD. Sprawdź, jakie korzyści oferuje.

Czym jest Comarch IBARD?

Comarch IBARD to nic innego, jak profesjonalna usługa, która nie tylko pozwala na bezpieczne przechowywanie danych w chmurze. Jej funkcjonalność jest znacznie szersza i bardziej innowacyjna. Firmy mogą:

– wykonać backup plików i baz danych – kreator zadań odpowiada za tworzenie kopii zapasowej wszystkich wygenerowanych informacji i przesłanie jej do chmury w określonym czasie i dniu,

– bezpiecznie udostępniać i szyfrować pliki na czas przesyłu, generując indywidualny klucz dostępu,

– synchronizować dane na wielu urządzeniach, dzięki czemu można mieć najważniejsze dokumenty firmowe zawsze przy sobie – edytowane pliki na urządzeniu mobilnym będą widoczne w czasie rzeczywistym, na wszystkich zalogowanych urządzeniach.

Comarch IBARD – dla kogo?

Z niezawodnej funkcjonalności programu Comarch IBARD z powodzeniem mogą skorzystać zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Właściciele mają do niego wielokanałowy dostęp – za pomocą aplikacji mobilnych, desktop oraz www. Wystarczy zalogować się na swoje konto na wybranym urządzeniu. Usługa jest w pełni zintegrowana z systemami Comarch ERP Optima oraz XL.


Formularz kontaktowy

  •