SoftSol loader
Postaw na nowoczesność i usprawnij działanie
swojej firmy z systemem Comarch ERP.

Skontaktuj się z naszym ekspertem lub zadzwoń 22 880 45 45.

  •  

Bądź na bieżącoSTRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / JAKI PROGRAM INFORMATYCZNY DLA BIURA RACHUNKOWEGO?


Jaki program informatyczny dla biura rachunkowego?

Jaki program informatyczny dla biura rachunkowego?

Decydując się na konkretny program dla biura rachunkowego należy dokładnie sprawdzić informacje dotyczące jego producenta. Jeśli istnieje już długo na rynku, masz zdecydowanie większą gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Z produktów takiej firmy korzysta zwykle wielu użytkowników i będą one nadal wspierane. Nie musisz się także obawiać o niestabilność systemu.

Ważne jest też, aby po zainstalowaniu oprogramowania był otoczony opieką konsultantów producenta lub firmy wdrożeniowej. W razie jakichkolwiek pytań, powinieneś móc wysłać e-maila lub zadzwonić do asysty technicznej.

Stałe wsparcie i nieustanne rozwijanie programu przez producenta pozwoli na ciągłe świadczenie swoich usług, bez konieczności zmiany oprogramowania na inne oraz przestojów.

Takie bezpieczeństwo daje Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych, który został stworzony z myślą o uproszczeniu pracy biur rachunkowych, doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonywać pewne operacje seryjnie. Panel wspiera codzienną pracę księgowego w odniesieniu do wielu lub wszystkich obsługiwanych klientów. Jest to moduł w pełni zintegrowany z programem Comarch ERP Optima, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a księgowy może rozpocząć pracę dla różnych klientów bez dodatkowego logowania.

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe składa się z następujących modułów:

  • Comarch ERP Optima Księga Podatkowa
  • Comarch ERP Optima Księga Handlowa
  • Comarch ERP Optima Środki Trwałe
  • Comarch ERP Optima Płace i Kadry

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe posiada również inne funkcjonalności:

  • IWD – Internetowa Wymiana Dokumentów – umożliwia przesyłanie dokumentów pomiędzy klientami a biurem rachunkowym – dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Odbywa się to za pomocą dedykowanego serwera Comarch, który zapewnia bezpieczeństwo danych oraz ich szyfrowanie.
  • Comarch ERP Optima Analizy BI dla Biura Rachunkowego – służy do tworzenia raportów i analiz na bazie zgromadzonych w programie Comarch ERP Optima danych.
  • pl – platforma, która zrzesza profesjonalne biura rachunkowe, korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima oraz pozwala im na zaprezentowanie swojej oferty. To ważne miejsce również dla firm, które poszukują profesjonalnej obsługi księgowej.

Magdalena Liwak
Account Manager


Formularz kontaktowy

  •